Smile and go

Výcvik a aktivity

Agility

Pro nás rozhodně sport číslo 1. Začali jsme již v roce 2007 v Plzni na Doubravce, ale po asi třech měsících jsme museli s tréninky přestat kvůli osobním záležitostem. K agility jsem se pak s Twixem vrátila jen tak po domácku, ale nastalo období, kdy se Twix zasekl a prostě ho to nebavilo. Naštěstí se mi ho povedlo znovu rozběhat, nyní běháme na S (je hraniční), Twixík umí všechno kromě slalomu, má krásné sbíhané zóny a na svůj věk a povahu je docela rychlý a hlavně přesný. Letos bychom rádi poprvé zkusili oficiální závody, ale vím, že ještě pár závodů dáme neoficiálních, protože tím jak je Twix z útulku, ještě úplně na 100% nezvládá závodní atmosféru. Ale agility ho moc baví, pokud se to s nimi nepřehání :-)
Picture

Dog Dancing

Dogdancing děláme hlavně pro zlepšení našeho vztahu a upevnění důvěry mezi námi. Umíme sedni, lehni, dej 0bě packy, panáčka, otočky doleva i doprava, skok přes nohy/ruce/záda, slalom mezi nohama, osmičku mezi nohama, panáčka a otočku na zadních.
Picture

Dogtrekking

Twixíka s sebou občas vezmu na nějaký kratší pochod do 20km a myslím, že to je jeho maximum :-)

Voríškiády

Voříškiády jsou pro nás jedinou možností, jak se někde ukázat. Zatím jsme absolvovali jen jednu v Plané, a to docela úspěšně. V budoucnu snad přibude úspěchů.