Smile and go

Novinky

26.5.2011

Na úvodní stránce je foto z poslední návštěvy cvičáku... Myslím, že nepotřebuje komentář :-) Tyto stránky teď budou dva měsíce bez aktualizace, jelikož jedu do zahraničí. Snad se sem i po dvouměsíční pauze budete vracet :-)

11.5.2011

V sobotu 7.5. jsme se zúčastnili turistického pochodu ve Svojšíně. Jediná trasa byla 15 km a vedla podel řeky krásnou přírodou :-) Fotky bohužel nemám.

6.5.2011

Naše teprve druhá návštěva u koní (Dustymu se otlak léčil opravdu dlouho) byla skvělá :-) Vzala jsem jen Smajlíka a šli jsme jezdit, já jsem pro tentokrát měla půjčeného Áji Garsíka, který je mimochodem naprosto úžasný. Jeli jsme na vyjížďku, Ája na Dustym, já na Garsonovi a kolem nás naše borderky Kejly a Smajlík - no prostě idilka :) Čekala jsem, že bude Smile vyvádět a motat se pod nohy až mě uvidí na koni a on to absolutně neřešil, až mě to vážně překvapilo. Krásně se proběhl, občas mě přišel zkontrolovat a perfektně mě poslouchal i ze sedla. Je to prostě můj úžasňák :-)

22.4.2011

Dneska jsem vzala poprvé Dorianka ven a zvládnul to krásně, moc se mu tam líbilo, ale raději se držel na dece nebo na trávě poblíž deky a přepravky. Nafotila jsem pár fotek, na které se můžete podívat zde.

2.4.2011

Dnes jsme stejně jako loni vyrazili na pochod do Plas a to ve složení já + Smajlík, Péťa + Baddy, Ája + Rik a David + Nellča. Zvolili jsme tu nejdelší trasu, a to 25km. Trasa vedla krásnou přírodou s poměrně náročnějším terénem (samé kopce) a my jsme jí zvládli za 6 hodin s přestávkami, což je oproti loňsku, kdy jsme se asi flákali, zlepšení :) Počasí bylo opravdu úžasné, až jsme si chvílemi ke konci stěžovali na sluníčko, které do nás pálilo při šplhání se do kopce :D Fotky najdete v galerii, brala jsem jen kompaktík, takže jsou to spíš cvaky na památku... :-) Těšíme se na příští rok!

27.3.2011

Dnes jsme byli se Smajlíkem na cvičáku (Twixík byl na výletě s Cheynnee) a moc mě překvapil, tyčky sice padaly, ale ne zas tak moc strašně, ale hlavně mě moc moc potěšil tím, jak reagoval! Vysílačky naprosto parádní, stranové povely ještě lepší, reagoval pouze na moje slovní povely, žádné otočky nebo nesoustředěné štěkání - no opravdu paráda :-) Skákání se snad bude lepšit, bohužel to jde pomalu, protože jsem na to sama a dělám spoustu chyb... V galerii najdete pár fotek, ale převážně Arámka a Baddyho, Smajlík je tam jen jednou. 

6.3.2011

Tak dneska jsme byli poprvé u koní :-) Původně měla jít mamka se psama na procházku a já ke koním, ale nakonec se nenechala přemluvit a psy vzala do stáje. Měla jsem z toho trochu obavy, protože Smajlík se koní bojí a štěká na ně. O to větší bylo moje překvapení, když za celou dobu ani jednou nezaštěkal a dokonce jsme pak se všema vyrazili na procházku a Smajlík si Dustyho vůbec nevšímal a normálně kolem něj běhal a nic neřešil :))) Našel si novou kamarádku BC Kejly, se kterou se vyřádil v bahně a na ledě a teď mi tu spokojeně spinká, stejně jako zbytek smečky. Fajn den ;-) Akorát jsem zvědavá, jak bude reagovat, až budu sedět nahoře, dneska jsme totiž šli jen na ruce. 

5.3.2011

Přidána fotogalerie z dnešní jarní procházky. 

25.2.2011

Odkazy jsem rozdělila na psí, koňské a nezvířecí, těch koňských bude postupem času přibývat, momentálně jsem si vzpomněla jen na dva :-) Od března se totiž do mého života vrací koně a doufám, že na dobu delší než pár týdnů či měsíců. Za příležitost vrátit se ke koním moc děkuji Áje. Své koňské zážitky budu psát na tento web, a tak se z původně pouze psího webu stal web i potkaní a koňský :D

Jinak se u nás nic moc nového neděje, momentálně jsem navíc nemocná. Minulý týden jsme si společně s Ájou, Péťou a jejich hafany udělali první delší procházku, a to skoro 20 km přírodou kolem Stráže u Boru. Těšíme se, až bude lepší počasí a takových výletů bude víc ;)

13.2.2011

Smajlík umí nový cvik, a to 'high five' - česky plácneme si. Zatím to umí v bunny pozici a chci ho to později naučit i v pozici panáčka, kterého učíme teď :-)

8.2.2011

Dnes byly spuštěny nové stránky, prozatím prosím omluvte dočasnou neúplnost, bude mi chvilku trvat, než to sem všechno přesunu :-) Nové stránky jsem se rozhodla udělat proto, že současný design na webnode mi nevyhovoval a žádný nový se mi tam nelíbil. Tento sice není nic extra, ale v jednoduchosti je krása :-) A hosting weebly poskytuje o hodně víc možností než webnode, což snad po prohlédnutí stránek poznáte :-) A proč Smile and go? V překladu Usměj se a běž, to je přesně heslo Smajlíka a myslím, že sedí na všechny (nejen) má zvířata. Logo je jen provizorní a bude tu do té doby než budu mít photoshop. 
Při předělávání jsem zjistila, že mi u Twixe a Smajlíka chybí několik výsledků. Zatím tam nechám tyhle a pokusím se nějak zpětně dohledat všechny výsledky ze závodů a jiných akcí. Vracím sem zpět rubriku Co jsme zažili (na starých stránkách Reportáže z akcí), protože se všechny zážitky ztrácely v novinkách. Web je prozatím trochu fotograficky chudý, jelikož nemám na ntb všechny fotky.